Ο Παναργειακός με γκόλ του Καμπιώτη 1-0 τον Ερμή Κιβερίου στο Άργος.

Ο Ερμής Κιβερίου δεν τα κατάφερε στο σημερινό Αργολικό ντέρμπυ ,ηττήθηκε σκορ 1-0 από τον Παναργειακό.Η ομάδα του Παναργειακού μπήκε πολύ δυνατά στο πρώτο ημίχρονο ,κέρδισε όλες τις μονομαχίες στο κέντρο του γηπέδου και προηγήθηκε με γκολ του Καμπιώτη ,μετά από ατομική του ενέργεια και σουτ μέσα από την περιοχή(1-0).
 Αυτό ήταν και το σκορ για το πρώτο ημίχρονο.Στο δεύτερο η ομάδα μας ο Ερμής βοηθήουμενος και από την είσοδο του Καραγκούνη στο παιχνίδι ,είχε το έλεγχο του παιχνιδιού .Σε δύο όμως ευκαιρίες με  πρωταγωνιστές τους Κουτσοδήμου ,σούταρε άουτ από πολύ κοντά και Καραγκούνη,έκανε σούτ μέσα από την περιοχή και βρήκε το κάθετο δοκάρι,δεν κατάφερε να ισοφαρίσει.
Ο Ερμής είχε στο σημερινό παιχνίδι τις απουσίες τεσσάρων βασικών παικτών ,αλλά στη διάρκεια του πρώτου ημιχρόνου έχασε και τον Νίκο Γάλα με τράβηγμα.
Με αυτή την ήττα η ομάδα βρίσκεται στην όγδοη θέση με 21 βαθμούς και
το επόμενο εντός έδρας παιχίδι με τον Αιολικό στο Κιβέρι (11/3 χτις 3:00 μ.μ.) αποκτά μεγάλη βαθμολογική σημασία για την προσπάθεια παραμονής στην κατηγορία.
Ερμής Κιβερίου : Παλιγγίνης,Χουσαλάς,Ζίου,Χατζόπουλος ,Σελλής,Γιάννος,Μουσταφά,Φιορι,Κουτσοδήμος,ΓάλαςΜπιτζής.