Nίκη για την ομάδα του Ερμή στο σημερινό φιλικό στο Ζευγολατιό με σκορ 2-1.

Η  ομάδα του Ερμή στο σημερινό φιλικό με αντίπαλο  το Α.Ο Ζευγολατιού νίκησε με σκορ 2-1.
Ο φιλικός αγώνας έγινε αφού  και οι δύο ομάδες είχαν το ρεπό τους στο γήπεδο του Ζευγολατιού.
Εξαιρετική εμφάνιση κυρίως στο πρώτο ημίχρονο για την ομάδα μας που με σκόρερ τον Παναγιώτη Μπιτζή (φώτο αρχείου)  στο 10ο λεπτό με κεφαλιά ύστερα από σέντρα του Ζίου και στο 20ο λεπτό με γυριστό σουτ  ύστερα  από  σέντρα του Γκάτση  μπήκε μπροστά  στο σκορ με 0-2.
Στο δεύτερο ημίχρονο οι γηπεδούχοι μείωσαν με την έναρξη στο 46ο λεπτό χωρίς να αλλάξει κάτι στην συνέχεια του αγώνα.

Στα ευχάριστα του αγώνα η επάνοδος του Ρέμου Μαρίνη στους αγωνιστικούς χώρους ύστερα από 1 χρόνο αφού αγωνίστηκε για 40 λεπτά.
Ο Γιώργος Διαμαντής  χρησιμοποίησε τους εξής ποδοσφαιριστές : Κοζιώτης, Σελλής ( 46΄ Χατζόπουλος ), Λαζάρου, Ζίου ( 55΄Μουσταφάι) , Γιάννος, Τσακανίκας, Παπαϊωαννου (50΄ Μαρίνης ), Γκάτσης, Αντωνόπουλος, Καραγκούνης ( 50΄Αγγελόπουλος), Μπιτζής