Υπερπολύτιμο βαθμό πήρε ο Ερμής Κιβερίου στην δύσκολη έδρα της Α.Ε.Ερμιονίδας με σκορ 1-1.(Βαθμολογία Ομίλου-Αποτελέσματα)

Η ομάδα του Γιώργου Διαμαντή κατάφερε για τρίτη συνεχόμενη αγωνιστική να παραμείνει αήττητη
στο πρωτάθλημα της Γ΄ Εθνικής σε μία δύσκολη έδρα και απέναντι σε μια έμπειρη ομάδα οπως είναι η Α.Ε.Ερμιονίδας.
Οι γηπεδούχοι κατάφεραν να προηγηθούν στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου συγκεκριμένα στο 46 ΄ με σουτ του Τζιέρη Αργύρη .Στην επανάληψη η ομάδα το Ερμή πήρε μέτρα στο γήπεδο, πίεσε, έψαξε το γκολ της ισοφάρισης με κάρφωτη  κεφαλιά του Γκάτση από το ύψος της μικρής περιοχής, που απέκρουσε ο τερματοφύλακας της Ερμιόνης Στεφανίδης. Η πίεση του Ερμή καρποφόρησε  στο 87ο λεπτό με σουτ του Κουτσοδήμου ύστερα από ασίστ του Καραγκούνη,που ειχε εισέλθει στον αγωνιστικό χώρο στη θέση του Τσακανίκα νωρίτερα.

Με τον βαθμό αυτό η ομάδα του Ερμή Κιβερίου κατάφερε να μείνει αήττητη και στην 3η αγωνιστική  και να βλέπει την συνέχεια πιο αισιόδοξα, για το δύσκολο στόχο της παραμονής.

Η διοίκηση του Ερμή Κιβερίου νιώθει την ανάγκη να ευχαριστήσει την ομάδα της Α.Ε.Ερμιονίδας, για την φιλοξενία.

Την ερχόμενη αγωνιστική ο Ερμής παίζει στην Χαλκίδα .

Ο Ερμής ξεκίνησε με την κάτωθι ενδεκάδα
Παλιγγίνης, Ζίου,Σάκουλης,Σέλλης,Χάτζόπουλος,Παπαϊωάννου,Γκάτσης,Αγγελόπουλος,Τσακανίκας,
Μoustafa,Κουτσοδήμος.

Στο 30 λεπτό αναγκαστική αλλαγή Ζίου με τον Διαμαντή, στο 60 Καραγκούνης στη θέση Τσακανίκα,
στο 68 ' ο Γιάννος στη θέση του Αγγελόπολου και στο 75΄ ο Μπιτζής πήρε τη θέση του Σάκουλη.

Αήττητος Σπάτων-Πανθηραϊκός 2-1
Ταμυναϊκός-Διαγόρας Αγ. Παρασκευής  0-0
Ερμιονίδα-Ερμής Κιβερίου   1-1
Τριγλία Ραφήνας-ΑΟ Χαλκίς  1-2
Παναργειακός-Θύελλα Ραφήνας  1-0